Будівництво власного будинку починається зі складного процесу узгодження та отримання дозволів. Без цих складових будова виявиться незаконною, і через деякий час держава пред’явить вельми дорогі претензії, а суд може прийняти рішення про примусове знесення будови, оскільки без дозволу таке будівництво вважається незаконним.

Юристи компанії “ПРАВО.UA” м.Полтави проведуть комплексний аналіз ситуації, зберуть ВСІ необхідні документи та дозволи, проведуть попередні консультації з контролюючими та адміністративними органами, за результатами яких запропонують Вам оптимальний і з найбільш незначними витратами варіант вирішення питання, щодо виготовлення дозвільних документів на будівництво та здачу об’єкта в експлуатацію в максимально короткі терміни.

Наша компанія надає послуги щодо виготовлення дозвільних документів на будівництво та введення в експлуатацію приватного будинку, нежитлового приміщення, житлового будинку, самобуду, будівлі, нерухомого об’єкту.

Фахівці компанії «ПРАВО.UA» практикують індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи при цьому його побажання і специфіку. Комплексне вирішення ваших питань з:

  • Виготовлення проектних пропозицій для проектів для будівництва;
  • Отримання будівельних паспортів;
  • Підготовки документів та отримання містобудівних умов;
  • Підготовки та отримання повідомлення, декларації на початок будівництва;
  • Введення в експлуатацію об’єктів.

Основа діяльності – це своєчасне і професійне обслуговування клієнтів, відповідність цінової політики.