Технічний паспорт на об’єкт нерухомості є важливим документом для підписання договору купівлі-продажу, оформлення прав власності, проведення перепланування або перебудови об’єкту, для виведення приміщення в нежитловий фонд та будь-яких інших операцій з нерухомістю.

Звіт-обстеження технічного стану конструкцій споруди входить до переліку необхідних документів, які потрібно зібрати для узаконення самочинно збудованих індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових будинків, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель та споруд.

Інженер-технік юридичної компанії «ПРАВО.UA» має більше ніж 20-ти річний досвід проведення технічної інвентаризації, складання звіту про технічне обстеження будівель і споруд, виготовлення технічних паспортів.

Звернувшись в компанію «ПРАВО.UA», Ви отримуєте гарантію того, що звіт про технічне обстеження будівель і споруд, виготовлення технічного паспорта буде  проведено сертифікованим спеціалістом цілком відповідно до встановленого порядку і чинних нормативних документів, в найкоротші терміни.

Юридична компанія ПРАВО.UA пропонує послуги з виготовлення технічного паспорту на такі об’єкти :

  • Технічний паспорт на квартиру;
  • Технічний паспорт на будинок;
  • Технічного паспорт на гараж;
  • Технічного паспорт на нежитлове приміщення;
  • Виготовлення технічних звітів.

Консультація надається БЕЗКОШТОВНО.