Юридична компанія «ПРАВО.UA» — це компанія, котра в своєму колективі зібрала кращих фахівців у різних галузях права, оціночної діяльності, технічної інвентаризації нерухомого майна та землевпорядних робіт.

Практика нашої компанії охоплює велику кількість галузей, до вирішення будь-якого питання ми підходимо комплексно, що є основним показником якості наданих нашим клієнтам послуг. Звертаючись у нашу компанію, Ви отримуєте гарантію того, що вся правова допомога буде проведена ефективно, надійно, відповідно до законів України та в найкоротші терміни.

Компетентність та ефективність — кредо нашої фірми і обов’язкові показники. Наші адвокати, юристи проведуть комплексне вивчення Ваших питань і нададуть Вам юридичну допомогу на основі кваліфікації, досвіду та конфіденційності. Ми готові захистити інтереси наших клієнтів як в судах всіх інстанцій, так і в інших державних службах.

interiorfront

За роки роботи юридичної компанії «ПРАВО.UA» нашими клієнтами стала велика кількість фізичних та юридичних осіб із найрізноманітнішими проблемами та юридичними питаннями. Звернення за юридичною допомогою до компанії «ПРАВО.UA» — це завжди впевненість у відповідальному ставленні до Вас і Вашої ситуації, це робота з професіоналами своєї справи та фаховий підхід до поставлених задач та цілей.

Спектр послуг, які ми пропонуємо, дуже широкий, адже в нашій компанії ми зібрали спеціалістів, кожен з яких є експертом у своїй галузі права та володіє значним практичним досвідом у своєму напрямку роботи. Отже, нашим клієнтам не доведеться додатково звертатись в інші установи чи шукати, де можна замовити окремі документи.

Компанія «ПРАВО.UA» забезпечує повний супровід у різних правових питаннях: чи то послуги адвоката та підготовка документів для суду, чи то операції з нерухомістю, чи оформлення документів на землю, чи оцінка майна, чи технічний паспорт, узаконення будівництва та ще дуже багато юридичних питань, які ми вирішуємо.

Гасло компанії — «Допоможемо. Вирішимо. Пояснимо.», адже за ціль в своїй роботі ми ставимо саме зрозуміло донести до кожного клієнта, як можна вирішити ті чи інші юридичні проблеми.

Наші переваги

Юридична консультація

Надаємо професійну консультацію

Надійність

Працюємо по офіційному договору

Оперативність

Короткі терміни виконання

Робота під ключ

Надаємо послуги від початку до повного завершення

Досвід

Маємо багаторічний досвід вирішення юридичних питань

Якість

Гарантія високої якості надання юридичних послуг

Наші фахівці надають юридичну консультацію, відвідавши яку, Ви отримаєте конкретні рекомендації по Вашій справі.

Якщо Ви шукаєте висококваліфікованих спеціалістів у галузі права, котрі захистять Ваші інтереси в суді та допоможуть Вам оформити документи будь-якої складності, то ми будемо раді бачити Вас у своєму офісі й залюбки пригостимо Вас чашкою чаю.


Нам довіряють

Довіра наших клієнтів — це результат професійності та досвіду нашої команди, а також незмінно високої якості послуг, які ми надаємо.