Розлучення, поділ майна, аліменти, суперечки за місце проживання дітей –  все це аспекти сімейного права. Вони складні не лише в площині правового захисту, а насамперед в моральному, емоційному відношенні учасників конфлікту.

Сімейний адвокат зможе захистити ваші інтереси, як в до судовому вирішенні питань, так і в суді, оскільки враховуючи емоційну складову, без правової підтримки, можна наробити дурниць.

Хороший адвокат по сімейному праву повинен відповідати декільком основним критеріям:

 1. Володіти практикою успішно завершених справ у сімейному праві.
 2. Дотримуватись правил абсолютної конфіденційності.
 3. Викликати довіру, бути професійним і розсудливим, відповідальним.
 4. Володіти необхідними знаннями сімейного законодавства.

 Адвокат по сімейних спорах – це спеціаліст по сімейному праву, який має практичний досвід захисту клієнтів, володіє знанням сімейного права не лише в теорії, а й на практиці захисту клієнта в суді під час розлучення, при поділі спільно нажитого майна подружжя, при визначенні місця проживання дітей, при призначенні аліментів та інших сімейних питань, які потребують юридичного врегулювання.

Головним пріоритетом в роботі адвоката і юриста по сімейних справах є вирішення проблеми клієнта в найкоротші терміни і з мінімальними фінансовими втратами.


Адвокат по сімейному праву в Полтаві компанії ПРАВО.ЮА має досвід представлення інтересів клієнтів в сімейних справах, володіє успішною практикою виграних судів по сімейному праву, забезпечить повну конфіденційність і опору для клієнта під час вирішення усіх питань, він зможе підібрати найкращу тактику захисту і супроводить вас від початку досудових переговорів, написанні позовної заяви та до повного позитивного розв’язання  вашого питання (винесення судом рішення) .

Ефективність і конфіденційність – кредо нашої компанії та обов’язкові показники роботи сімейного адвоката, особливо в питаннях розлучення, поділу майна, встановлення порядку спілкування з дітьми, та інших питаннях сімейного права, які є дуже важливими і емоційними для наших клієнтів.


Юридична консультація адвоката по сімейних справах в Полтаві – це перший крок до вибору спеціаліста, який буде захищати вас під час вирішення сімейних питань. Адвокат допоможе розглянути вашу проблему в правовому полі , пояснить Вам алгоритм дій для захисту ваших інтересів, допоможе знайти найвигіднішу позицію під час вирішення того чи іншого питання.

Сімейний адвокат Полтава

 Адвокат по розлученню (сімейний юрист) компанії «Право.юа», який спеціалізується на сімейному законодавстві, володіє великим практичним досвідом в справах даної категорії, зможе захистити вас в питаннях:

 1. Розлучення, розірвання шлюбу;
 2. Поділ майна подружжя;
 3. Сімейні спори;
 4. Аліменти, стягнення (збільшення/зменшення розміру) аліментів;
 5. Позбавлення батьківських прав;
 6. Оспорювання батьківства / материнства;
 7. Складання шлюбного договору;
 8. Виділення частки одного з подружжя;
 9. Визначення порядку спілкування з дитиною;
 10. Спори про визначення місця проживання дитини;
 11. Досудове врегулювання сімейних спорів.

В компанії «Право.юа» ви можете замовити у спеціаліста по сімейному праву написання процесуальних документів:

Позовна заява про розлучення;

– Позовна заява про поділ майна подружжя;

– Позовна заява про стягнення аліментів;

– Встановлення факту проживання однією сім’єю;

– Встановлення факту батьківства;

– Адвокатський запит;

– Будь-які інші документи по шлюборозлучному процесу.

Звернувшись в Юридичну компанію «Право.юа», ми можемо гарантувати, що над вашою справою буде працювати справжня команда досвідчених професіоналів, які на перше місце ставлять повну конфіденційність, порядність та перемогу для клієнта.