Юридична компанія Право.юа, завдяки професійній роботі адвоката Володимира Кулішова отримала перемогу в судовій справі, щодо стягнення моральної шкоди завданої нашому клієнтові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (ДТП).

Наш клієнт потрапив у ДТП, внаслідок якого ним було отримано пошкодження машини та тілесні ушкодження. Судом було встановлено повну вину відповідача (іншого учасника ДТП) у вчиненні адміністративного правопорушення.

Страхова компанія виплатила нашому клієнтові  близько 100 000 грн за ушкодження транспортного засобу та на лікування, з яких 153.01 грн  за моральну шкоду.

Звичайно сума в розмірі 153.017 грн не достатня для відшкодування моральної шкоди завданої внаслідок ДТП. Наш клієнт зазнав страждання внаслідок отриманих тілесних ушкоджень, що призвело до втрати працездатності на 15 робочих днів, та  у зв’язку із пошкодженням транспортного засобу.

Це свідчить про тяжкість наслідків протиправної поведінки  відповідача, що призвели до розладу здоров’я позивача та тимчасових  змін у способі життя.

Адвокат Володимир Кулішов зумів обґрунтувати в суді, що суми виплат здійснених страховою компанією недостатньо для покриття збитків за завдану моральну шкоду.

Суд прийняв рішення стягнути з відповідача суму  у розмірі 25000грн моральної шкоди, 5000грн на правничу допомогу та суму судового збору.

Клієнт компанії Право.юа задоволений! Звичайно, ще можливе апеляційне оскарження цього рішення іншою стороною, але наша команда готова йти до кінця за для захисту інтересів клієнта.

Захист інтересів особи, яка потрапила в ДТП – це один з вагомих профілів нашої практики, яким ми займаємось ще з самого початку роботи компанії. За плечима нашої команди юристів і адвокатів вже не одна виграна справа і не одна стягнена сума коштів на користь клієнта. Кожною такою справою ми пишаємося , адже щоб стягнути кошти за моральну шкоду завдану внаслідок ДТП, необхідно провести юридичну роботу з приводу обґрунтування кожної вимоги.

В складних ситуаціях, коли ви потрапляєте в ДТП, завжди важливо мати адвоката, який зможе терміново виїхати на місце події і забезпечити повний захист ваших прав, проконтролювати правильне складання протоколу. правильний забір усіх доказів, свідків та вірно налагодити комунікацію з поліцією.

Ми маємо досвід в таких справах, наш адвокат по ДТП (авто адвокат Полтава) зможе захистити ваші інтереси і забезпечити відшкодування ваших втрат, в тому числі немайнового характеру, в законному порядку.

 

Теги: адвокат по ДТП, авто адвокат, адвокат Полтава, стягнення відшкодування з страхової компанії, порушення  ПДР, виїзд адвоката на місце ДТП

Категорії: Юридичні новини

Схожі статті

Юридичні новини

Розлучення під час війни. Розірвання шлюбу у 2022 році.

Розлучення під час війни. Розірвання шлюбу у 2022 році. За багаторічну роботу Юридичної компанії Право.юа, постійно вирішуючи питання сімейного права, ми майже кожного разу пояснюємо клієнтам, зовсім прості алгоритми розв’язання питань сімейного права , таких як наприклад розлучення Читати далі…

Без категорії

Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку. Що потрібно знати!

Попередній договір купівлі-продажу, якщо хоч один раз ви купували або продавали нерухомість, ви повинні знати, що це таке? Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку (чи ін.. нерухомості) –   це угода, яка створює для сторін зобов’язання, Читати далі…

Юридичні новини

Юридичні послуги і карантин

Юридична компанія ПРАВО.ЮА повертається до звичного режиму роботи. З 18.05.2020р. ми чекаємо клієнтів в офісі з 9.00 до 18.00 (без перерви); з понеділка по п’ятницю. Та на вихідних – за попередньою домовленістю. Компанія ПРАВО.ЮА надає Читати далі…