Що потрібно знати про реєстрацію права власності?

Реєстрація права власності, а точніше державна реєстрація речових прав на рухоме майно – це підтвердження державою факту набуття, зміни чи припинення речових прав на нерухоме майно.

Якщо пояснювати простою мовою, то будь-який документ, який посвідчує ваше право власності на конкретне нерухоме майно (наприклад: договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво на спадщину), має бути зареєстрований в реєстрі речових прав на нерухоме майно. І тільки в такому випадку він є вашою підставою володіння цим майном.

Витяг з ДРРП ( державний реєстр речових прав) і є підтвердженням факту вашого права власності, тобто набуття і володіння майном.

Реєстрація прав на нерухоме майно, може здійснюватися щодо таких об’єктів:

– житлові будинки;

– квартири;

– нежитлові приміщення;

– споруди;

– не завершене будівництво;

– будівлі та їх окремі частини.

За багато років роботи юридичної компанії Право.юа можемо сміливо заявити, що зіштовхувались з реєстраціями будь-якої складності, від простих реєстрацій нерухомості до найскладніших реєстрації за померлим чи незавершене будівництво ще багато інших варіантів.

Тобто наш досвід роботи дозволяє нам вирішувати найскладніші питання пов’язанні з реєстраціями нерухомості.

  Компанія Право.юа надасть послуги з реєстрації права власності на нерухоме майно ( земельну ділянку , будинок , дачу , квартиру)в найкоротші терміни .

Окрім державної реєстрації права власності ми також надаємо послугу підготовки документів до реєстрації:

– виготовлення технічного паспорта;

– внесення техпаспорту у реєстр будівельної діяльності;

– присвоєння адреси та внесення її в реєстр будівельної діяльності;

– присвоєння кадастрового номеру на землю.

Ми позбавимо Вас від необхідності витрачати час на підготовку документів. Наші юристи проведуть перевірку нерухомого майна на наявность чи відсутность обтяжень, обмежень або арештів.

При необхідності підготуємо повний пакет документів для нотаріальної угоди з купівлі – продажу, дарування, міни нерухомості або земельної ділянки.

Наші юристи на юридичній консультації допоможуть розібратися з усіма вашими документами, дати юридичний аналіз вашій ситуації і знайдуть рішення для будь-якої проблеми.

Записуйтесь на консультацію до юриста, щоб швидко вирішити усі питання по вашій реєстрації.Записатись ви можете за телефоном у вкладці контакти