Виконавчий напис нотаріуса.

Як скасувати виконавчий напис нотаріуса у 2022 році?!

«Виконавчий напис нотаріуса» – це словосполучення ви точно хоча б раз в житті чули, якщо не зіштовхувались в житті, то точно читали десь в заголовках новин. І в цих новинах, більш за все, йшла мова про те як людина, яка взяла кредит, в один прекрасний день дізналася, що квартира, яка належала їй, тепер зовсім не його. Або кошти з власної картки боржника списані автоматично на користь його боргу, без його відома та згоди.

Потрібно констатувати значну популярність виконавчого напису нотаріуса серед усіх виконавчих документів. Причиною такого явища є:

по-перше: перевантаженість судової системи;

по-друге: під виконавчим написом ми повинні розуміти досить швидкий і досить бюджетний спосіб досягнути результату в рамках закону для будь-якого кредитодавця або стягувача боргу.

І попри ,ніби то цілком законний спосіб вирішення питання стягнення боргу з боржника, даний важіль виконавчого законодавства часто є можливістю для маніпуляцій зовсім не законних. Тому дана тема потребує більш глибокого дослідження з боку практиків юридичної сфери.

Якщо вести мову про своєрідність законодавчого врегулювання, а саме застосування положень ЗУ “Про виконавче провадження” та Інструкції з організації примусового виконання рішень приватних виконавців, потрібно звернути увагу на факт відсутності наділення відповідними повноваженнями  витребовування від стягувача інформації, що уточнювала б та конкретизувала відповідне місце проживання або перебування боржника.

Тобто незалежно від місця проживання чи знаходження боржника виконавчий напис нотаріуса може бути посвідчений у будь-якій точці України.

Слід вказати. також на відсутність повноважень з боку виконавця щодо перевірки та підозри на рахунок змісту наданого виконавчого документу, що одночасно підкріплюється відсутністю можливості приватними виконавцями, з технічної точки зору, перевірити вищенаведене  до моменту відкриття провадження.

Часто методом маніпулювання є неправдивість поданої інформації стягувачем нотаріусу щодо безспірності суми заборгованості та терміну вимоги боргу, який складає не більше 3-х років.

Як правило, ви не будете поінформовані про винесення виконавчого напису нотаріуса щодо вас. Відомості про це ви отримаєте лише в момент відкриття виконавчого провадження та з постанови виконавця.

Тому такий «лист щастя», в якому вам повідомлять, що по вам і вашому боргу, нарахованому законно або не зовсім , рішення прийнято і «получите– распишитесь».

Колекторські служби, банки дуже жваво стягують заборгованості за допомогою виконавчого напису нотаріуса.

Підбадьорює лише те, що законні важелі захисту прав боржника все ж є!

І ми, як юридична компанія успішно ними користуємося і захищаємо інтереси наших клієнтів, а як?! Читайте далі…

Отже спочатку підсумуємо, що ми знаємо про ВНН!

Що  таке Виконавчий напис нотаріуса?

1.Документ , який посвідчує суму заборгованості  боржника і стягнення її у вигляді майна або ж грошових коштів на користь кредитодавця.

2.Процес посвідчення виконавчого напису позбавляє вас можливості бути присутнім і тим самим висловити свої будь-які заперечення, наприклад щодо суми боргу та методу її стягнення.

3. Є можливістю для маніпуляцій щодо незаконного винесення такого виконавчого напису нотаріуса, внаслідок змови недобросовісних нотаріусів та колекторських установ.

4. Документ, який є підставою для відкриття виконавчого провадження і накладення арешту на ваше майно і заблокування ваших рахунків.

Як ви можете дізнатися про вже відкрите виконавче провадження ?

А) Додаток “Дія” показує актуальну інформацію про вже відкриті виконавчі провадження.

Б) Єдиний реєстр боржників – за вашими персональними даними.

В) За місцем Вашої роботи надходить постанова про стягнення заборгованості з заробітньої плати.

Як боротися та що робити, коли провадження вже відкрито?

  1. Суд – найефективніший спосіб захисту від незаконного стягнення коштів, практика на Вашій стороні, адже дуже рідко виконавчі провадження вчиняються за реальними боргами та у строки, що встановлені законодавством.
  2. Не намагайтеся оскаржити постанову про відкриття виконавчого провадження , адже це не ефективний спосіб захисту. Ви лише втратите час, поки будуть відбуватися стягнення з вашого рахунку.
  3. Зверніться до професійний адвокат Полтава, який надасть вам правову допомогу.
  4. Адвокат по кредитам зможе в судовому порядку захистити ваші права і скасувати виконавчий напис нотаріуса

Нагадуємо, що Юридична компанія Право.юа надає послуги адвоката і успішно скасовує виконавчі написи для своїх клієнтів вже більше 5-ти років, а отже ми володіємо чималим практичним досвідом в даній сфері.


Тож, звернувшись в до адвокат по кредитам компанії Право.юа ви гарантовано отримаєте якісні юридичні послуги по скасуванню виконавчого напису нотаріуса,а саме:

  • юридична консультація адвоката з правовим аналізом вашої справи;
  • підготовка повного пакету документів для скасування виконавчого напису нотаріуса;
  • направлення заяви для виконавця про розблокування рахунків і подальше направлення (в ситуації, коли накладено арешти на рахунки);
  • написання позовної заяви в суд про скасування виконавчого напису, а точніше визнання його таким, що не підлягає виконанню;
  • представництво ваших інтересів в суді і професійний захист адвоката;
  • супровід до виконання рішення суду.

В складних ситуаціях, які здаються вам безвихідними, пам’ятайте, що є спеціалісти, які зможуть вам допомогти.

Юридична компанія захищає інтереси і майно своїх клієнтів, тому звертайтесь і вам допоможемо!


Для запису на консультацію до адвокат по кредитам тел. 050-0555-178

Категорії: Стаття

Схожі статті

Стаття

Адвокат і хороший адвокат, в чому різниця? 10 ознак гарного правника .

Вибір адвокатів в м.Полтава та і взагалі в Україні дуже великий. Та як обрати хорошого експерта? Адже клієнт, звертаючись по юридичну допомогу, розраховує на фахівця, якому можна довіритись, який володіє досвідом розв’язання подібних питань, і Читати далі…