Вибір адвокатів в м.Полтава та і взагалі в Україні дуже великий. Та як обрати хорошого експерта?

Адже клієнт, звертаючись по юридичну допомогу, розраховує на фахівця, якому можна довіритись, який володіє досвідом розв’язання подібних питань, і найголовніше – знає як вирішити проблему.

10 ознак хорошого адвоката

  1. Репутація.

Так, саме репутація є основним індикатором професійності адвоката. Ідеально було б, якби ви обрали правника за рекомендацією знайомого, який уже звертався до нього за подібною справою, або ж у вас є можливість зібрати певні відгуки про цього спеціаліста.

  1. Відгуки та розміщення на Googleкартах.

Реєстрація адвоката в Google-системі довготривалий час та відгуки про нього розміщені там, є ознакою того, що:

– по перше, ви можете ознайомитись з результатами його попередньої роботи, враженнями та зауваженнями клієнтів;

– по-друге, такий фахівець однозначно оберігає та цінує свою репутацію, адже клієнт може залишити відгук про нього як позитивний, так і не дуже.

  1. Досвід.

Дуже важливою складовою професійності адвоката є його досвід. Не просто свідоцтво, яке висить в рамочці, а практичний досвід захисту інтересів в суді. Ідеально, якби він мав юридичний сайт, блог чи публікував статті, в яких описувались справи, де він захищав інтереси клієнтів. Тоді ви з легкістю змогли б ознайомитись з його практикою за декілька попередніх років.

  1. Сторінки в соціальних мережах.

Публічність адвоката в інтернеті сьогодні дає можливість ближче познайомитись не лише з його професійною діяльністю, а й з його особистістю, адже адвокат – це людина, котрій ви повинні повністю довіритись і мати змогу розраховувати на повну конфіденційность.

  1. Сайт.

Наявність сайту дасть вам уявлення про спеціалізацію адвоката, його практику, кількість працівників, стаж роботи.

Індивідуальний, оформлений, гарний сайт, який коштує грошей, говорить, що адвокат успішний і серйозний. І захист клієнтів в суді – це не просто підробіток (бо буває і так), а основний вид його діяльності.

  1. Команда.

Робота адвоката складається не лише із виступів у суді. За захистом інтересів клієнта в судових засіданнях стоїть досить великий обсяг роботи та підготовки: написання позовних заяв, пошук практики, розробка стратегії захисту, оплата судових зборів та інше. Тож одним із значних плюсів є наявність працівників, які допомагають виконувати поточну роботу.

Приємно, коли ти оплачуєш послуги одного фахівця, а над твоєю справою трудиться ціла команда. Як кажуть, «одна голова хорошо, а дві краще».

  1. Офіс.

Говорити про те, що правник повинен мати свій офіс, а не зустрічатись з вами в кафе чи піцерії, мабуть, зайве; думаю це і так зрозуміло.

Хороший адвокат має гарний офіс – це індикатор успішності в роботі.

Офіс, який має вивіску, гарно оформлений, де сидять працівники, говорить як мінімум про те, що це його постійне місце роботи, а не погодинно орендоване приміщення. Це означає , що людина, якій ви вирішили довірити захист ваших прав, турбується про затишок і комфорт своїх клієнтів.

  1. Договір і оплата послуг.

Офіційний договір, в якому мають бути прописані всі умови співпраці, сума коштів, яку ви сплачуєте, права та обов’язки, однозначно є ознакою професійності адвоката; інших варіантів не може бути.

Авансовий розрахунок за послуги адвоката – це найкращий варіант оплати послуг. Це зручно для клієнта. Адже на початку сплачується лише 50% від всієї суми, залишок сплачується уже після повного завершення роботи.

  1. Спеціалізація.

Закон – це величезна база, яка ділиться на безліч систем та підрозділів. Знати все досконало не можливо.

Це як в медицині в кожному відділенні свої лікарі. Дивно було б звертатись з проблемою болі в горлі до ортопеда. Так і адвокати, кожен має свій профіль роботи. Хтось займається лише кримінальними справами, хтось цивільними, хтось адміністративними. Тож  при виборі захисника добре було б переконатись, що його спеціалізація та практика в суді саме потрібного профілю.

 

Підсумовуючи, справедливо визнати, що необов’язково хороший адвокат відповідає всім 10-ьом критеріям даного списку, існує багато виключень. Але насамперед важливо, щоб людина, яка захищає вас, була чесною і порядною.

Юридична компанія ПРАВО.UA бажає вам знайти свого лицаря, який врятує вас від усіх юридичних проблем.

З повагою партнер ЮК ПРАВО.UA Ольга Кулішова.

Категорії: Стаття

Схожі статті

Стаття

Виконавчий напис нотаріуса. Як скасувати виконавчий напис нотаріуса у 2022 році?!

Виконавчий напис нотаріуса. Як скасувати виконавчий напис нотаріуса у 2022 році?! «Виконавчий напис нотаріуса» – це словосполучення ви точно хоча б раз в житті чули, якщо не зіштовхувались в житті, то точно читали десь в Читати далі…