Усунення перешкод по приватизації житла. Практика компанії ПРАВО.UA

Юридична компанія ПРАВО.UA здобула перемогу в судовому розгляді справи, щодо визнання права користування кімнатою в гуртожитку.

Часто, коли піднімається питання здійснення права на приватизацію житла, мова йде про майно, яке наділялось у користування державими або комунальними установами, ще невідомо в якому році, по «хто-зна» яким документам. Тоді, звичайно, люди не замислювались, як використати своє право на приватизацію квартири чи кімнати, які для цього необхідні документи, і чи вірно оформлений ордер на вселення.

Дуже часто до нас звертаються клієнти, які хотіли б замовити у нас послугу приватизація житла «під ключ», і коли ми починаємо розбирати їхню ситуацію виявляється, що в них не має оригіналу ордера, або він заповнений невірно або ж змінився балансоутримувач майна, чи виникло самочинне будівництво.

За наявності таких обставин приватизувати житло в порядку згідно закону через відділ приватизації неможливо, і усувати перешкоди по здійсненню права на приватизацію доводиться через суд.

До Юридичної компанії  ПРАВО.UA звернулося подружжя, яке  маючи бажання приватизувати кімнату в гуртожитку зіштовхнулися з перешкодою у здійсненні свого законного права. Кожен з них володів ордером на ліжко-місце у кімнаті гуртожитку. Але законом передбачено, що такий ордер не дає право на приватизацію кімнати в цілому. Для приватизації кімнати, необхідно мати ордер на вселення в кімнату.

Для реалізації передбаченого законом права на приватизацію кімнати у гуртожитку, необхідно було через суд встановити факт, який має юридичне значення стосовно постійного проживання позивачів у даній кімнаті.

Адвокат компанії Володимир Кулішов зумів захистити в суді інтереси клієнта і за рішенням суду визнати факт постійного проживання на законних підставах  нашими клієнтами та їхньою спільною дочкою.

В суді було представлено ряд доказів, які підтверджують постійне користування житловим приміщенням в цілому сім’єю позивачів.

В подальшому рішення суду про визнання права користування кімнати дозволить приватизувати  житло у позасудовому  порядку у відповідних органах. Ми продовжимо приватизацію кімнати «під ключ» у приватизаційному відділі балансоутримувача майна до отримання свідотства на право власності.

Представляючи інтереси клієнта в суді, ЮК Право.ua  бере на себе зобов’язання:

– по розробці стратегії захисту інтересів клієнта;

– по збору доказової бази (отримуємо відповіді від держ.органів, надсилаємо адвокатські запити, проводимо експертизи та ін..)

– по написанню процесуальних документів (позовні заяви, відзиви, скарги, запити та ін..)

Одним із значних переваг команди юристів Право.ua є великий практичний досвід у майнових справах.

Ми знаємо, як виграти вашу справу не в теорії, а на практиці, адже 100% раніше вже отримували перемоги в аналогічних справах.

 

З повагою Юридична компанія ПРАВО.ЮА!

 

 

 

 

Категорії: Наша практика

Схожі статті

Без категорії

Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку. Що потрібно знати!

Попередній договір купівлі-продажу, якщо хоч один раз ви купували або продавали нерухомість, ви повинні знати, що це таке? Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку (чи ін.. нерухомості) –   це угода, яка створює для сторін зобов’язання, Читати далі…

Наша практика

Відшкодування збитків після ДТП через суд. Практика ПРАВО.ЮА

Завдяки правильному алгоритму дій і вчасному зверненні до адвоката, наш клієнт зміг отримати відшкодування від страхової компанії і зможе претендувати на стягнення збитків з іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди. Та  почнемо цю історію з початку… До Читати далі…

Наша практика

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів. Можливо чи не можливо, ось в чому питання?!

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів.  Можливо чи не можливо, ось в чому питання?! Досить актуальне питання: чи можна приватизувати землю без згоди сусідів? І як це зробити? Розглянемо наступну ситуацію. Приватизація земельної ділянки – це Читати далі…