Кожен, хто мріє про свій власний будинок, перше що планує- загальний вигляд та дизайн. Часто ми забуваємо про оформлення дозвільних документів.

Основним та важливим кроком для будівництва є отримання повідомлення про початок виконання будівельних робіт, саме цей чорно-білий папірець без єдиної печатки і є фундаментом для початку будівництва.

Якщо у Вас є у власності земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку,  Ви вже точно знаєте на якому  місці буде розташований ваш «будинок-мрія», визначилися з поверховістю та площею, саме цих даних достатньо для початку оформлення дозвільних документів.

Перше з чого потрібно почати, це підготовка документів для отримання будівельного паспорту (якщо загальна площа будинку не більше 300 кв.м.), а саме: топо-геодезична зйомка земельної ділянки, проектна пропозиція на будівництво житлового будинку, згода суміжних землекористувачів (за потребою), нотаріально завірена копія документу на власність або користування земельною ділянкою. Зібравши цей перелік документів, Ви направляєтесь в відділ архітектури районної ради району де знаходиться земельна ділянка для будівництва. Будівельний паспорт виготовляється протягом 14 календарних днів.

Другим кроком є заповнення повідомлення про початок виконання будівельних робіт. З бланком та зразком його заповнення Ви можете ознайомитись на сайті http://www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/, При заповненні повідомлення потрібно приділяти максимальну увагу  кожному слову. Ваша технічна помилка може розцінюватися інспектором ДАБІ, як надання недостовірних відомостей  та тягнути за собою адміністративну відповідальність (штраф). Повідомлення бажано заповнити в двох примірниках, один екземпляр залишається у Вас, інший подаєм на реєстрацію. Правильно заповнене повідомлення Ви особисто, або поштою, подаєте до Департаменту ДАБІ в Вашій області. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт реєструється протягом 10 робочих днів. Інформацію, щодо реєстрації повідомлення Ви самостійно перевіряєте через сайт  http://91.205.16.115/declarate/list.php , пісня отримання реєстрового номеру, вписуєте до свого екземпляру повідомлення.

Тільки після реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних  робіт, Ви приступаєте до будівництва Вашого будинку!!!

Правильне та своєчасне оформлення дозвільних документів є запорукою Вашого спокійного життя та застереже Вас від непередбачуваних витрат. Штраф за будівництво без дозвільних документів складає 36 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (28 800 грн.)

Наприкінці хочемо додати, що саме НАША юридична компанія «Право.ua» має досвід в швидкому оформленні дозвільних документів. Довіривши Ваші документи нам, Ви зберігаєте свій спокій.  Саме спеціалісти нашої компанії зроблять всю роботу за Вас.

Звернувшись до нас, Вам залишається будувати будинок з гарним настроєм та емоціями для всієї родини.

Допоможемо.Вирішимо.Пояснимо.

Схожі статті

Юридичні новини

Розлучення під час війни. Розірвання шлюбу у 2022 році.

Розлучення під час війни. Розірвання шлюбу у 2022 році. За багаторічну роботу Юридичної компанії Право.юа, постійно вирішуючи питання сімейного права, ми майже кожного разу пояснюємо клієнтам, зовсім прості алгоритми розв’язання питань сімейного права , таких як наприклад розлучення Читати далі…

Без категорії

Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку. Що потрібно знати!

Попередній договір купівлі-продажу, якщо хоч один раз ви купували або продавали нерухомість, ви повинні знати, що це таке? Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку (чи ін.. нерухомості) –   це угода, яка створює для сторін зобов’язання, Читати далі…

Юридичні новини

Стягнення моральної шкоди після ДТП

Юридична компанія Право.юа, завдяки професійній роботі адвоката Володимира Кулішова отримала перемогу в судовій справі, щодо стягнення моральної шкоди завданої нашому клієнтові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (ДТП). Наш клієнт потрапив у ДТП, внаслідок якого ним було отримано Читати далі…