Ще одна виграшна справа по сімейному праву на рахунку Адвоката Юридичної компанії «ПРАВО.UA».

Приємно повідомляти про виграш в суді, який став можливим завдяки професійно проробленій роботі нашого адвоката.

Цього разу в справі про розлучення та поділ майна, ми захищали інтереси клієнтки (позивача), в першу чергу матері, яка намагалася захистити не лише свої права, а й право своєї дитини спокійно проживати в квартирі та мати все необхідне для цього.

Забігаючи наперед скажемо, що батько дитини взагалі не хотів залишати квартиру, навіть за умови компенсації йому частки, і планував жити в квартирі і після розлучення.

Отже, як вже стало зрозуміло річ йшла про розлучення та поділ квартири. Вимогою сторони позивача (нашого клієнта) було лише одне: визнати за нею, так як вона проживає з сином, право власності та компенсувати чоловікові частину вартості квартири, а саме 1/3 частку.

Хоча квартира була придбана за час шлюбу і вважається спільною сумісною власністю подружжя, та відступ від рівності у праві власності можливий, якщо було доведено, що наявні обставини є істотні для відступу від частки.

Адвокат Кулішов Володимир зумів довести суду, що позивач, перебуваючи в декретній відпустці, не отримує ніякого доходу, крім соціальних виплат та мінімальних аліментів і має право на збільшення частки у майні, оскільки повністю забезпечувати себе та малолітнього сина, який проживає з нею, вона не має змоги.

Тож приємним завершенням цієї справи було те, що суд повністю прийняв позицію позивача і задовільнив позовні вимоги.

Хороший сімейний адвокат – це фахівець по сімейному праву, який вже на першій консультації зможе конкретно пояснити, які права ви маєте, на яке майно можете претендувати та  яка частка в ньому є вашою.

Якщо справа стосується поділу квартири, будинку, автомобіля та ін., то варто звернутись до адвоката, який має досвід успішного ведення справ по поділу майна. Адже саме результат його професійно проробленої роботи в суді, може значно вплинути на вашу частку та захистити ваші інтереси.

З повагою Ваша ЮК “ПРАВО.UA” !

Категорії: Наша практика

Схожі статті

Без категорії

Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку. Що потрібно знати!

Попередній договір купівлі-продажу, якщо хоч один раз ви купували або продавали нерухомість, ви повинні знати, що це таке? Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку (чи ін.. нерухомості) –   це угода, яка створює для сторін зобов’язання, Читати далі…

Наша практика

Приватизація кімнати в гуртожитку через суд. Практика компанії ПРАВО.UA

Усунення перешкод по приватизації житла. Практика компанії ПРАВО.UA Юридична компанія ПРАВО.UA здобула перемогу в судовому розгляді справи, щодо визнання права користування кімнатою в гуртожитку. Часто, коли піднімається питання здійснення права на приватизацію житла, мова йде Читати далі…

Наша практика

Відшкодування збитків після ДТП через суд. Практика ПРАВО.ЮА

Завдяки правильному алгоритму дій і вчасному зверненні до адвоката, наш клієнт зміг отримати відшкодування від страхової компанії і зможе претендувати на стягнення збитків з іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди. Та  почнемо цю історію з початку… До Читати далі…