Виграти справу про вступ у спадщину в судовому порядку – ЗРОБЛЕНО!!!

Існує багато обставин, за яких вступати в спадщину доводиться в судовому порядку. В нашій конкретній справі, підставою звернення до суду нашого клієнта була відмова, видана нотаріусом по причині відсутності факту прийняття спадщини та відсутності правовстановлюючих документів на спадкове майно.

Отже фактично, заява на відкриття спадщини в термін до пів року написана не була. І хоча останні роки померлий проживав з спадкоємцем разом, але прописаними за однією адресою вони не були.

Тож завданням адвоката компанії Право.ua було проаналізувати всі обставини, зібрати доказову базу, підготувати правову обґрунтовану позицію та переконати суд, що фактично термін для прийняття спадщини не було пропущено, оскільки спадкоємець та спадкодавець проживали разом, а майно, на яке не було правовстановлюючих документів, дійсно належало спадкодавцю.

Розглянувши всі докази та доводи адвоката позивача, суд в повній мірі задовольнив вимоги нашого клієнта і встановив факт постійного проживання та визнання права власності в порядку спадкування за законом.

Компанія Право.ua  має значний досвід захисту клієнтів в питаннях спадкового права в судовому порядку і свій професіоналізм доводить не словом, а ділом.

Тож всім гарного дня та плідної роботи, а ми продовжимо професійно виконувати свою!

З повагою команда Юридичної компанії Право.Ua!

Категорії: Наша практика

Схожі статті

Без категорії

Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку. Що потрібно знати!

Попередній договір купівлі-продажу, якщо хоч один раз ви купували або продавали нерухомість, ви повинні знати, що це таке? Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку (чи ін.. нерухомості) –   це угода, яка створює для сторін зобов’язання, Читати далі…

Наша практика

Приватизація кімнати в гуртожитку через суд. Практика компанії ПРАВО.UA

Усунення перешкод по приватизації житла. Практика компанії ПРАВО.UA Юридична компанія ПРАВО.UA здобула перемогу в судовому розгляді справи, щодо визнання права користування кімнатою в гуртожитку. Часто, коли піднімається питання здійснення права на приватизацію житла, мова йде Читати далі…

Наша практика

Відшкодування збитків після ДТП через суд. Практика ПРАВО.ЮА

Завдяки правильному алгоритму дій і вчасному зверненні до адвоката, наш клієнт зміг отримати відшкодування від страхової компанії і зможе претендувати на стягнення збитків з іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди. Та  почнемо цю історію з початку… До Читати далі…