Інколи життєві обставини складаються так, що якась банальна помилка в документі, яку зробили в далекому минулому, може створити немалі проблеми в сьогоденні.

Так, наша клієнтка зіштовхнулась із подібною ситуацією, коли ще при її народженні у відділі РАЦСу, допустили помилку, написавши в графі «по-батькові_________» неправильні відомості. Через декілька років помилку в свідотстві виправили, але актовий запис залишили без змін.

Пройшло з того часу аж 50 років і все було б нічого, якби нашій клієнтці не знадобилось готувати пакет документів на зміну громадянства.

В цей момент і виплив цей невеликий «нюанс» з розбіжністю у відомостях в актовому записі і свідотстві про народження, який можливо виправити лише через суд.

Ми раді, що змогли допомогти у вирішенні даної проблеми і довели суду наявну помилку в документах клієнта.

Адже суд, враховуючи, що справа йде фактично до встановлення батьківства, наполягав на вагомих доказах. Так як в разі задоволення даних вимог, наша клієнтка могла претендувати на спадкове майно.

Адвокат Юридичної компанії ПРАВО.ЮА Володимир Кулішов зміг переконати суд в законних підставах такого рішення і позовні вимоги були задоволенні.

Клієнт щасливий, а ми маємо ще одну виграшну справу до скарбнички судової практики ЮК ПРАВО.ЮА.

З повагою Ваша команда ПРАВО.ЮА!

Категорії: Наша практика

Схожі статті

Без категорії

Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку. Що потрібно знати!

Попередній договір купівлі-продажу, якщо хоч один раз ви купували або продавали нерухомість, ви повинні знати, що це таке? Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку (чи ін.. нерухомості) –   це угода, яка створює для сторін зобов’язання, Читати далі…

Наша практика

Приватизація кімнати в гуртожитку через суд. Практика компанії ПРАВО.UA

Усунення перешкод по приватизації житла. Практика компанії ПРАВО.UA Юридична компанія ПРАВО.UA здобула перемогу в судовому розгляді справи, щодо визнання права користування кімнатою в гуртожитку. Часто, коли піднімається питання здійснення права на приватизацію житла, мова йде Читати далі…

Наша практика

Відшкодування збитків після ДТП через суд. Практика ПРАВО.ЮА

Завдяки правильному алгоритму дій і вчасному зверненні до адвоката, наш клієнт зміг отримати відшкодування від страхової компанії і зможе претендувати на стягнення збитків з іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди. Та  почнемо цю історію з початку… До Читати далі…