Діти це найбільший подарунок в житті кожної людини. Створюючи сім’ю ми чекаємо з нетерпінням появи дитини, продовжувача роду. Та нажаль сучасна сьогоденність не така ідеальна як нам би хотілося і часто сім’ї розпадаються.

Звичайно, прийняти рішення про розлучення непросто, тим більше потрібно подумати не тільки про розлучення чоловіка і жінки, але в першу чергу нести відповідальність за дітей, які живуть в сім’ї і обов’язок батьків, залишитись з дітьми, незалежно від того з ким визначене місце їх проживання і в яких відносинах перебувають  колишні чоловік та дружина.

На жаль все частіше в нашому суспільстві складається така ситуація, що після розлучення, один з батьків , який не проживає з дітьми, дуже швидко забуває про свій  обов’язок бути батьком(матір’ю) , піклуватись про дітей, спілкуватись з ними, платити аліменти.

Так до Юридичної компанії «ПРАВО.UA» звернулась мати,  яка вважала доцільно позбавити батьківських прав батька своїх двох неповнолітніх дітей та вимагати сплати від нього аліментів, оскільки після розлучення на протязі 8 років батько не спілкувався, не турбувався, не платив аліменти і ніяким чином не підтримував зв’язок з дітьми.

Інтереси клієнта представляв адвокат юридичної компанії «ПРАВО.UA» Володимир Кулішов, який, маючи досвід у веденні таких справ і дослідивши обставини справи, зумів зорієнтувати суд на користь позивача.

Зокрема, в суді було встановлено, що батько справді на протязі 8 років не брав ніякої участі ні фізичної , ні матеріальної у житті своїх двох неповнолітніх дітей, перешкод у спілкуванні мати дітей не чинила. Батько, виїхавши до іншої країни, не залишив ніяких координат для того ,щоб за необхідності з ним можна було звязатись. При цьому регулярно відвідуючи Україну не виявляв бажання, хоча б дізнатися про самопочуття його дітей.

Вирішуючи даний спір, суд цілком правомірно застосував не лише норми закону, але в першу чергу врахував інтереси самих дітей, адже в даній категорії спорів беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків.
Крім того, в судовому засіданні діти висловили свою думку і підтвердили, що не бачили батька на протязі 8 років, з часу коли у батьків припинились фактично шлюбні відносини.
За вказаних обставин та враховуючи, що батько перебував на час засідань в Україні , проте не виявив інтерес до дітей, не з’явився на жодне з засідань, суд повністю задовільнив позов та позбавив батьківських прав батька, призначивши йому виплату аліментів.

Категорії: Наша практика

Схожі статті

Без категорії

Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку. Що потрібно знати!

Попередній договір купівлі-продажу, якщо хоч один раз ви купували або продавали нерухомість, ви повинні знати, що це таке? Попередній договір купівлі-продажу квартири чи будинку (чи ін.. нерухомості) –   це угода, яка створює для сторін зобов’язання, Читати далі…

Наша практика

Приватизація кімнати в гуртожитку через суд. Практика компанії ПРАВО.UA

Усунення перешкод по приватизації житла. Практика компанії ПРАВО.UA Юридична компанія ПРАВО.UA здобула перемогу в судовому розгляді справи, щодо визнання права користування кімнатою в гуртожитку. Часто, коли піднімається питання здійснення права на приватизацію житла, мова йде Читати далі…

Наша практика

Відшкодування збитків після ДТП через суд. Практика ПРАВО.ЮА

Завдяки правильному алгоритму дій і вчасному зверненні до адвоката, наш клієнт зміг отримати відшкодування від страхової компанії і зможе претендувати на стягнення збитків з іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди. Та  почнемо цю історію з початку… До Читати далі…