Приватизація земельної ділянки в компанії ПРАВО.ЮА.

В Полтаві є достатня кількість фірм, які пропонують послуги приватизації земельних ділянок.

Вартість на таку послугу також відрізняється залежно від того, який обсяг роботи зобов’язується виконавець зробити.

Деякі компанії працюють під ключ, деякі виконують лише геодезичні роботи,  а підготувати  документи і їх подати у відповідні органи повинні ви самостійно.

Послуга приватизації земельної ділянки у компанії ПРАВО.ЮА коштує від 5500 грн.

Замовляючи послугу у нас, ми пропонуємо клієнтам ряд значних переваг, які виділяють нас серед

конкурентів.


  ♦  Робота під ключ. Компанія ПРАВО.ЮА виконує послугу

приватизації землі «під ключ»,  тобто всю роботу від початку до завершення ми виконуємо самостійно, не турбуючи клієнта.


  ♦  Мінімізація турбот для клієнта. Для того, щоб замовити послугу вам потрібно лише відвідати

консультацію, підписати договір про співпрацю і  видихнути з полегшенням,  адже на цьому ваша робота закінчилась і почалась робота команди спеціалістів ПРАВО.ЮА. Ми виготовимо для вас геодезичну зйомку, зберемо і подамо всі необхідні документи в районну раду, присвоїмо кадастровий номер, візьмемо всі необхідні висновки. Ви отримаєте вже готові документи на руки.


  ♦  Інформування. Вся ваша участь – це спокійно спостерігати за всім етапами нашої роботи. Про весь

перебіг приватизації вашої земельної ділянки ви будете

інформовані через Вайбер або через

телефонні дзвінки, як вам зручніше.


  ♦  Швидкість. Ми Виконуємо свою роботу максимально швидко, але завжди говоримо реальні терміни, не обіцяємо того в чому не впевнені.


  ♦  Комплексність. Юридична компанія ПРАВО.ЮА пропонує дуже широкий спектр юридичних послуг і якщо в процесі приватизації, вам знадобиться технічний паспорт, оцінка майна чи узаконення прибудови, ви можете замовити всі ці послуги в комплексі у нас.


  ♦  Гарантії. Наша компанія вже не перший рік працює на ринку юридичних послуг в м.Полтава,  ми маємо практичний досвід, висококваліфікованих спеціалістів та високий рівень обслуговування клієнтів. А це і є та чарівна формула, яка гарантує вам якість та ефективність співпраці з компанією ПРАВО.ЮА


Для того, щоб замовити приватизацію земельної ділянки в компанії ПРАВО.ЮА переходьте сюди 

 

 

 

 

 

Теги: приватизація землі Полтава, приватизувати земельну ділянку, кадастровий номер, юридичні послуги, юридична консультація, земельні питання, приватизація землі через суд, замовити приватизацію

Категорії: Послуги

Схожі статті

Наша практика

Перші кроки для будівництва власного будинку.

Кожен, хто мріє про свій власний будинок, перше що планує- загальний вигляд та дизайн. Часто ми забуваємо про оформлення дозвільних документів. Основним та важливим кроком для будівництва є отримання повідомлення про початок виконання будівельних робіт, Читати далі…