Кожен, хто мріє про свій власний будинок, перше що планує- загальний вигляд та дизайн. Часто ми забуваємо про оформлення дозвільних документів.

Основним та важливим кроком для будівництва є отримання повідомлення про початок виконання будівельних робіт, саме цей чорно-білий папірець без єдиної печатки і є фундаментом для початку будівництва.

Якщо у Вас є у власності земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку,  Ви вже точно знаєте на якому  місці буде розташований ваш «будинок-мрія», визначилися з поверховістю та площею, саме цих даних достатньо для початку оформлення дозвільних документів.

Перше з чого потрібно почати, це підготовка документів для отримання будівельного паспорту (якщо загальна площа будинку не більше 300 кв.м.), а саме: топо-геодезична зйомка земельної ділянки, проектна пропозиція на будівництво житлового будинку, згода суміжних землекористувачів (за потребою), нотаріально завірена копія документу на власність або користування земельною ділянкою. Зібравши цей перелік документів, Ви направляєтесь в відділ архітектури районної ради району де знаходиться земельна ділянка для будівництва. Будівельний паспорт виготовляється протягом 14 календарних днів.

Другим кроком є заповнення повідомлення про початок виконання будівельних робіт. З бланком та зразком його заповнення Ви можете ознайомитись на сайті http://www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/, При заповненні повідомлення потрібно приділяти максимальну увагу  кожному слову. Ваша технічна помилка може розцінюватися інспектором ДАБІ, як надання недостовірних відомостей  та тягнути за собою адміністративну відповідальність (штраф). Повідомлення бажано заповнити в двох примірниках, один екземпляр залишається у Вас, інший подаєм на реєстрацію. Правильно заповнене повідомлення Ви особисто, або поштою, подаєте до Департаменту ДАБІ в Вашій області. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт реєструється протягом 10 робочих днів. Інформацію, щодо реєстрації повідомлення Ви самостійно перевіряєте через сайт  http://91.205.16.115/declarate/list.php , пісня отримання реєстрового номеру, вписуєте до свого екземпляру повідомлення.

Тільки після реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних  робіт, Ви приступаєте до будівництва Вашого будинку!!!

Правильне та своєчасне оформлення дозвільних документів є запорукою Вашого спокійного життя та застереже Вас від непередбачуваних витрат. Штраф за будівництво без дозвільних документів складає 36 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (28 800 грн.)

Наприкінці хочемо додати, що саме НАША юридична компанія «Право.ua» має досвід в швидкому оформленні дозвільних документів. Довіривши Ваші документи нам, Ви зберігаєте свій спокій.  Саме спеціалісти нашої компанії зроблять всю роботу за Вас.

Звернувшись до нас, Вам залишається будувати будинок з гарним настроєм та емоціями для всієї родини.

З повагою, керуючий партнер Юридичної компанія «Право.ua» Яніна Полюхович

Допоможемо.Вирішимо.Пояснимо.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Posts

Наша практика

Виграш у справі про вступ до спадщини через суд. Практика компанії ПРАВО.UA

  Виграти справу про вступ у спадщину в судовому порядку – ЗРОБЛЕНО!!! Існує багато обставин, за яких вступати в спадщину доводиться в судовому порядку. В нашій конкретній справі, підставою звернення до суду нашого клієнта була відмова, Read more…

Наша практика

Практика компанії ПРАВО.ЮА в справі про виправлення помилки в документах.

Інколи життєві обставини складаються так, що якась банальна помилка в документі, яку зробили в далекому минулому, може створити немалі проблеми в сьогоденні. Так, наша клієнтка зіштовхнулась із подібною ситуацією, коли ще при її народженні у Read more…

Наша практика

Юридична компанія «ПРАВО.UA» виграла справу по розлученню та поділу майна.

Ще одна виграшна справа по сімейному праву на рахунку Адвоката Юридичної компанії «ПРАВО.UA». Приємно повідомляти про виграш в суді, який став можливим завдяки професійно проробленій роботі нашого адвоката. Цього разу в справі про розлучення та Read more…