Виграти справу про вступ у спадщину в судовому порядку – ЗРОБЛЕНО!!!

Існує багато обставин, за яких вступати в спадщину доводиться в судовому порядку. В нашій конкретній справі, підставою звернення до суду нашого клієнта була відмова, видана нотаріусом по причині відсутності факту прийняття спадщини та відсутності правовстановлюючих документів на спадкове майно.

Отже фактично, заява на відкриття спадщини в термін до пів року написана не була. І хоча останні роки померлий проживав з спадкоємцем разом, але прописаними за однією адресою вони не були.

Тож завданням адвоката компанії Право.ua було проаналізувати всі обставини, зібрати доказову базу, підготувати правову обґрунтовану позицію та переконати суд, що фактично термін для прийняття спадщини не було пропущено, оскільки спадкоємець та спадкодавець проживали разом, а майно, на яке не було правовстановлюючих документів, дійсно належало спадкодавцю.

Розглянувши всі докази та доводи адвоката позивача, суд в повній мірі задовольнив вимоги нашого клієнта і встановив факт постійного проживання та визнання права власності в порядку спадкування за законом.

Компанія Право.ua  має значний досвід захисту клієнтів в питаннях спадкового права в судовому порядку і свій професіоналізм доводить не словом, а ділом.

Тож всім гарного дня та плідної роботи, а ми продовжимо професійно виконувати свою!

З повагою команда Юридичної компанії Право.Ua!

Категорії: Наша практика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Наша практика

Відшкодування збитків після ДТП через суд. Практика ПРАВО.ЮА

Завдяки правильному алгоритму дій і вчасному зверненні до адвоката, наш клієнт зміг отримати відшкодування від страхової компанії і зможе претендувати на стягнення збитків з іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди. Та  почнемо цю історію з початку… До Читати далі…

Наша практика

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів. Можливо чи не можливо, ось в чому питання?!

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів.  Можливо чи не можливо, ось в чому питання?! Досить актуальне питання: чи можна приватизувати землю без згоди сусідів? І як це зробити? Розглянемо наступну ситуацію. Приватизація земельної ділянки – це Читати далі…

Наша практика

Практика компанії ПРАВО.ЮА в справі про виправлення помилки в документах.

Інколи життєві обставини складаються так, що якась банальна помилка в документі, яку зробили в далекому минулому, може створити немалі проблеми в сьогоденні. Так, наша клієнтка зіштовхнулась із подібною ситуацією, коли ще при її народженні у Читати далі…