Інколи життєві обставини складаються так, що якась банальна помилка в документі, яку зробили в далекому минулому, може створити немалі проблеми в сьогоденні.

Так, наша клієнтка зіштовхнулась із подібною ситуацією, коли ще при її народженні у відділі РАЦСу, допустили помилку, написавши в графі «по-батькові_________» неправильні відомості. Через декілька років помилку в свідотстві виправили, але актовий запис залишили без змін.

Пройшло з того часу аж 50 років і все було б нічого, якби нашій клієнтці не знадобилось готувати пакет документів на зміну громадянства.

В цей момент і виплив цей невеликий «нюанс» з розбіжністю у відомостях в актовому записі і свідотстві про народження, який можливо виправити лише через суд.

Ми раді, що змогли допомогти у вирішенні даної проблеми і довели суду наявну помилку в документах клієнта.

Адже суд, враховуючи, що справа йде фактично до встановлення батьківства, наполягав на вагомих доказах. Так як в разі задоволення даних вимог, наша клієнтка могла претендувати на спадкове майно.

Адвокат Юридичної компанії ПРАВО.ЮА Володимир Кулішов зміг переконати суд в законних підставах такого рішення і позовні вимоги були задоволенні.

Клієнт щасливий, а ми маємо ще одну виграшну справу до скарбнички судової практики ЮК ПРАВО.ЮА.

З повагою Ваша команда ПРАВО.ЮА!

Категорії: Наша практика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Наша практика

Відшкодування збитків після ДТП через суд. Практика ПРАВО.ЮА

Завдяки правильному алгоритму дій і вчасному зверненні до адвоката, наш клієнт зміг отримати відшкодування від страхової компанії і зможе претендувати на стягнення збитків з іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди. Та  почнемо цю історію з початку… До Читати далі…

Наша практика

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів. Можливо чи не можливо, ось в чому питання?!

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів.  Можливо чи не можливо, ось в чому питання?! Досить актуальне питання: чи можна приватизувати землю без згоди сусідів? І як це зробити? Розглянемо наступну ситуацію. Приватизація земельної ділянки – це Читати далі…

Наша практика

Виграш у справі про вступ до спадщини через суд. Практика компанії ПРАВО.UA

  Виграти справу про вступ у спадщину в судовому порядку – ЗРОБЛЕНО!!! Існує багато обставин, за яких вступати в спадщину доводиться в судовому порядку. В нашій конкретній справі, підставою звернення до суду нашого клієнта була відмова, Читати далі…