Інколи життєві обставини складаються так, що якась банальна помилка в документі, яку зробили в далекому минулому, може створити немалі проблеми в сьогоденні.

Так, наша клієнтка зіштовхнулась із подібною ситуацією, коли ще при її народженні у відділі РАЦСу, допустили помилку, написавши в графі «по-батькові_________» неправильні відомості. Через декілька років помилку в свідотстві виправили, але актовий запис залишили без змін.

Пройшло з того часу аж 50 років і все було б нічого, якби нашій клієнтці не знадобилось готувати пакет документів на зміну громадянства.

В цей момент і виплив цей невеликий «нюанс» з розбіжністю у відомостях в актовому записі і свідотстві про народження, який можливо виправити лише через суд.

Ми раді, що змогли допомогти у вирішенні даної проблеми і довели суду наявну помилку в документах клієнта.

Адже суд, враховуючи, що справа йде фактично до встановлення батьківства, наполягав на вагомих доказах. Так як в разі задоволення даних вимог, наша клієнтка могла претендувати на спадкове майно.

Адвокат Юридичної компанії ПРАВО.ЮА Володимир Кулішов зміг переконати суд в законних підставах такого рішення і позовні вимоги були задоволенні.

Клієнт щасливий, а ми маємо ще одну виграшну справу до скарбнички судової практики ЮК ПРАВО.ЮА.

З повагою Ваша команда ПРАВО.ЮА!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Posts

Наша практика

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів. Можливо чи не можливо, ось в чому питання?!

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів.  Можливо чи не можливо, ось в чому питання?! Досить актуальне питання: чи можна приватизувати землю без згоди сусідів? І як це зробити? Розглянемо наступну ситуацію. Приватизація земельної ділянки – це Read more…

Наша практика

Виграш у справі про вступ до спадщини через суд. Практика компанії ПРАВО.UA

  Виграти справу про вступ у спадщину в судовому порядку – ЗРОБЛЕНО!!! Існує багато обставин, за яких вступати в спадщину доводиться в судовому порядку. В нашій конкретній справі, підставою звернення до суду нашого клієнта була відмова, Read more…

Наша практика

Юридична компанія «ПРАВО.UA» виграла справу по розлученню та поділу майна.

Ще одна виграшна справа по сімейному праву на рахунку Адвоката Юридичної компанії «ПРАВО.UA». Приємно повідомляти про виграш в суді, який став можливим завдяки професійно проробленій роботі нашого адвоката. Цього разу в справі про розлучення та Read more…