Діти це найбільший подарунок в житті кожної людини. Створюючи сім’ю ми чекаємо з нетерпінням появи дитини, продовжувача роду. Та нажаль сучасна сьогоденність не така ідеальна як нам би хотілося і часто сім’ї розпадаються.

Звичайно, прийняти рішення про розлучення непросто, тим більше потрібно подумати не тільки про розлучення чоловіка і жінки, але в першу чергу нести відповідальність за дітей, які живуть в сім’ї і обов’язок батьків, залишитись з дітьми, незалежно від того з ким визначене місце їх проживання і в яких відносинах перебувають  колишні чоловік та дружина.

На жаль все частіше в нашому суспільстві складається така ситуація, що після розлучення, один з батьків , який не проживає з дітьми, дуже швидко забуває про свій  обов’язок бути батьком(матір’ю) , піклуватись про дітей, спілкуватись з ними, платити аліменти.

Так до Юридичної компанії «ПРАВО.UA» звернулась мати,  яка вважала доцільно позбавити батьківських прав батька своїх двох неповнолітніх дітей та вимагати сплати від нього аліментів, оскільки після розлучення на протязі 8 років батько не спілкувався, не турбувався, не платив аліменти і ніяким чином не підтримував зв’язок з дітьми.

Інтереси клієнта представляв адвокат юридичної компанії «ПРАВО.UA» Володимир Кулішов, який, маючи досвід у веденні таких справ і дослідивши обставини справи, зумів зорієнтувати суд на користь позивача.

Зокрема, в суді було встановлено, що батько справді на протязі 8 років не брав ніякої участі ні фізичної , ні матеріальної у житті своїх двох неповнолітніх дітей, перешкод у спілкуванні мати дітей не чинила. Батько, виїхавши до іншої країни, не залишив ніяких координат для того ,щоб за необхідності з ним можна було звязатись. При цьому регулярно відвідуючи Україну не виявляв бажання, хоча б дізнатися про самопочуття його дітей.

Вирішуючи даний спір, суд цілком правомірно застосував не лише норми закону, але в першу чергу врахував інтереси самих дітей, адже в даній категорії спорів беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків.
Крім того, в судовому засіданні діти висловили свою думку і підтвердили, що не бачили батька на протязі 8 років, з часу коли у батьків припинились фактично шлюбні відносини.
За вказаних обставин та враховуючи, що батько перебував на час засідань в Україні , проте не виявив інтерес до дітей, не з’явився на жодне з засідань, суд повністю задовільнив позов та позбавив батьківських прав батька, призначивши йому виплату аліментів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Posts

Наша практика

Практика юридичної компанії “ПРАВО.UA”

Адвокат юридичної компанії “ПРАВО.UA” Кулішов Володимир отримав перемогу в судовій справі з приводу захисту клієнта-відповідача в позові про визнання договорів купівлі-продажу земельної ділянки та незавершеного будівництва недійсними. Обсяг цієї справи є досить складним і їй Read more…

Наша практика

Найкращий подарунок до Новорічних свят для адвоката – це перемога в суді. Тож юридична компанія “ПРАВО.UA”  святкує успішний захист інтересів нашої клієнтки в справі розлучення та поділу спільно нажитого майна. З приводу майна, а саме Read more…

Наша практика

Перші кроки для будівництва власного будинку.

Кожен, хто мріє про свій власний будинок, перше що планує- загальний вигляд та дизайн. Часто ми забуваємо про оформлення дозвільних документів. Основним та важливим кроком для будівництва є отримання повідомлення про початок виконання будівельних робіт, Read more…