Завдяки правильному алгоритму дій і вчасному зверненні до адвоката, наш клієнт зміг отримати відшкодування від страхової компанії і зможе претендувати на стягнення збитків з іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди. Та  почнемо цю історію з початку…

До Юридичної компанії ПРАВО.ЮА звернувся клієнт, який потрапив у ДТП.

ДТП сталося внаслідок того, що інший учасник дорожнього руху, водій вантажівки, порушуючи правила дорожнього руху, виїхав на зустрічну смугу. Щоб уникнути зіткнення з вантажівкою, наш клієнт був вимушений прийняти вправо і зачепити узбіччя. Оскільки узбіччя було засніжене, автомобіль нашого клієнта потрапив у некерований занос та перевернувся у кюветі. Водій вантажівки ,до речі, про аварію дізнався лише в залі суду. А на момент ДТП він спокійно продовжив свій рух, навіть не помітивши нічого.Для того, щоб наш клієнт міг претендувати на відшкодування збитків, які були завдані автомобілю, внаслідок ДТП, потрібно було в суді встановити причинно-наслідковий зв’язок між порушенням правил дорожнього руху водія вантажівки та аварією, яка сталася з нашим клієнтом. І визнати винним водія вантажівки.

Без доведення вини іншого учасника та доказу невинності нашого клієнта, він не зміг би претендувати не лише на відшкодування  з боку власника транспортного засобу винного в аварії, а й на відшкодування з боку страхової компанії.

В суді міста Бердичів (за місцем прописки водія вантажівки) адвокат компанії ПРАВО.UA зумів представити всі обставини справи та довести невинність нашого клієнта, тим самим переконати суд у правопорушенні з боку водія вантажівки. Суд прийняв правову позицію потерпілого і постановив: визнати винним водія вантажівки.

Для визначення повної суми завданих збиків було проведено експертну оцінку автомобіля після ДТП.

Завдяки тому, що вина іншого учасника ДТП була доведенна в суді, страхова компанія виплатила компенсацію нашому клієнту у розмірі 95 000 грн.

Та отримати відшкодування від страхової компанії – це був лише перший крок до завершення даної справи. Наступним кроком, було отримати відшкодування від власника вантажівки, юридичної особи, зареєстрованої  в м.Київ.

Юридична компанія ПРАВО.ЮА в рамках представництва інтересів клієнта, подала позов до Шевченківського районного суду м. Київ, з вимогою стягнути грошову компенсацію з юридичної особи (власнику транспортного засобу) за шкоду, завдану автомобілю, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, з участю вантажівки, яка їм належить.

Адвокат компанії ПРАВО.ЮА зібрав всі необхідні докази, вибудував лінію захисту та обґрунтував її в суді.

Ознайомившись зі всіма обставинами справи, доказовою базою та аргументованим захистом представника клієнта адвоката Володимира Кулішова, відповідач прийняв єдине вірне рішення – добровільно виплатити компенсацію нашому клієнтові.

Між нашим клієнтом та відповідачем (юридичною особою, власником транспортного засобу) в рамках судового процесу, було укладено мирну угоду, в якій відповідач згодився добровільно виплатити 62 000 грн, як відшкодування шкоди завданої внаслідок ДТП.


Отже в підсумку, Юридична компанія ПРАВО.ЮА змогла виграти для нашого клієнта в загальному   – 157 000 грн компенсації.


Наш клієнт задоволений результатом, а це обов’язковий результат співпраці з ЮК ПРАВО.ЮА.

Отже ця історія про те, як добре мати відеореєстратор в машині і гарного адвоката.

Юридична компанія ПРАВО.ЮА завжди готова прийти на допомогу і захистити Ваші інтереси у будь-якій ситуації.

Бережіть себе в дорозі…

З повагою команда ПРАВО.UA!

Категорії: Наша практика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Наша практика

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів. Можливо чи не можливо, ось в чому питання?!

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів.  Можливо чи не можливо, ось в чому питання?! Досить актуальне питання: чи можна приватизувати землю без згоди сусідів? І як це зробити? Розглянемо наступну ситуацію. Приватизація земельної ділянки – це Читати далі…

Наша практика

Виграш у справі про вступ до спадщини через суд. Практика компанії ПРАВО.UA

  Виграти справу про вступ у спадщину в судовому порядку – ЗРОБЛЕНО!!! Існує багато обставин, за яких вступати в спадщину доводиться в судовому порядку. В нашій конкретній справі, підставою звернення до суду нашого клієнта була відмова, Читати далі…

Наша практика

Практика компанії ПРАВО.ЮА в справі про виправлення помилки в документах.

Інколи життєві обставини складаються так, що якась банальна помилка в документі, яку зробили в далекому минулому, може створити немалі проблеми в сьогоденні. Так, наша клієнтка зіштовхнулась із подібною ситуацією, коли ще при її народженні у Читати далі…