Закінчилася чергова справа по поділу майна колишнього подружжя, яку представляв Адвокат Юридичної компанії ПРАВО.UA Кулішов Володимир.

І знову ми святкуємо перемогу!

Досить складна і цікава справа, яка розглядалася майже 9 місяців.

Річ йшла про поділ квартири та автомобіля. Особливістю цієї справи було те, що сторона позивача (наш опонент у справі) намагалися визнати майно особистою власністю, оскільки (на їх думку) гроші на це майно позивачка отримала, як винагороду за участь в олімпійських змаганнях.

Тож завданням Адвоката ЮК ПРАВО.UA було довести, що майно придбане в офіційному шлюбі є спільною власністю і кожне з колишнього подружжя має право на рівні частки у цьому майні.

Звичайно, сімейним законодавством передбачена приватна власність одного з подружжя, яка набута під час шлюбу, в разі якщо таке майно придбане за особисті кошти одного з подружжя. Але ці обставини  повинна була довести сторона позивача (наші опоненти в суді).

Суд розглянувши всі докази ухвалив: визнати квартиру та автомобіль спільною сумісною власністю та в порядку поділу майна визнати право власності по ½ частини за кожним з колишнього подружжя.

Ми задоволенні результатом своєї роботи, коли задоволений наш клієнт!

Та хочемо нагадати, в ситуації, яка пов’язана з поділом цінних речей, не варто надіятись лише на свої сили, тільки тому, що, на вашу думку, ви праві. Слід звернутись до кваліфікованого спеціаліста з позитивною судовою практикою, який професійно захистить ваші інтереси в суді.

З повагою ЮК ПРАВО.ЮА!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Posts

Наша практика

Виграш у справі про вступ до спадщини через суд. Практика компанії ПРАВО.UA

  Виграти справу про вступ у спадщину в судовому порядку – ЗРОБЛЕНО!!! Існує багато обставин, за яких вступати в спадщину доводиться в судовому порядку. В нашій конкретній справі, підставою звернення до суду нашого клієнта була відмова, Read more…

Наша практика

Практика компанії ПРАВО.ЮА в справі про виправлення помилки в документах.

Інколи життєві обставини складаються так, що якась банальна помилка в документі, яку зробили в далекому минулому, може створити немалі проблеми в сьогоденні. Так, наша клієнтка зіштовхнулась із подібною ситуацією, коли ще при її народженні у Read more…

Наша практика

Юридична компанія «ПРАВО.UA» виграла справу по розлученню та поділу майна.

Ще одна виграшна справа по сімейному праву на рахунку Адвоката Юридичної компанії «ПРАВО.UA». Приємно повідомляти про виграш в суді, який став можливим завдяки професійно проробленій роботі нашого адвоката. Цього разу в справі про розлучення та Read more…