Закінчилася чергова справа по поділу майна колишнього подружжя, яку представляв Адвокат Юридичної компанії ПРАВО.UA Кулішов Володимир.

І знову ми святкуємо перемогу!

Досить складна і цікава справа, яка розглядалася майже 9 місяців.

Річ йшла про поділ квартири та автомобіля. Особливістю цієї справи було те, що сторона позивача (наш опонент у справі) намагалися визнати майно особистою власністю, оскільки (на їх думку) гроші на це майно позивачка отримала, як винагороду за участь в олімпійських змаганнях.

Тож завданням Адвоката ЮК ПРАВО.UA було довести, що майно придбане в офіційному шлюбі є спільною власністю і кожне з колишнього подружжя має право на рівні частки у цьому майні.

Звичайно, сімейним законодавством передбачена приватна власність одного з подружжя, яка набута під час шлюбу, в разі якщо таке майно придбане за особисті кошти одного з подружжя. Але ці обставини  повинна була довести сторона позивача (наші опоненти в суді).

Суд розглянувши всі докази ухвалив: визнати квартиру та автомобіль спільною сумісною власністю та в порядку поділу майна визнати право власності по ½ частини за кожним з колишнього подружжя.

Ми задоволенні результатом своєї роботи, коли задоволений наш клієнт!

Та хочемо нагадати, в ситуації, яка пов’язана з поділом цінних речей, не варто надіятись лише на свої сили, тільки тому, що, на вашу думку, ви праві. Слід звернутись до кваліфікованого спеціаліста з позитивною судовою практикою, який професійно захистить ваші інтереси в суді.

З повагою ЮК ПРАВО.ЮА!

Категорії: Наша практика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Наша практика

Відшкодування збитків після ДТП через суд. Практика ПРАВО.ЮА

Завдяки правильному алгоритму дій і вчасному зверненні до адвоката, наш клієнт зміг отримати відшкодування від страхової компанії і зможе претендувати на стягнення збитків з іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди. Та  почнемо цю історію з початку… До Читати далі…

Наша практика

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів. Можливо чи не можливо, ось в чому питання?!

Приватизації земельної ділянки без згоди сусідів.  Можливо чи не можливо, ось в чому питання?! Досить актуальне питання: чи можна приватизувати землю без згоди сусідів? І як це зробити? Розглянемо наступну ситуацію. Приватизація земельної ділянки – це Читати далі…

Наша практика

Виграш у справі про вступ до спадщини через суд. Практика компанії ПРАВО.UA

  Виграти справу про вступ у спадщину в судовому порядку – ЗРОБЛЕНО!!! Існує багато обставин, за яких вступати в спадщину доводиться в судовому порядку. В нашій конкретній справі, підставою звернення до суду нашого клієнта була відмова, Читати далі…