Юридична компанія «ПРАВО.UA» – це енергійна, висококваліфікована команда юристів,  експертів-оцінювачів, геодезистів та інженерів-техніків з досвідом роботи в будь-яких правових аспектах.

Спеціалісти компанії мають більш ніж 15-ти річний досвід в сферах оціночної діяльності,  технічної інвентаризації нерухомого майна,  землевпорядних робіт та  надання юридичних послуг.

Успішний розвиток компанії  «ПРАВО.UA»  та  процвітання наших клієнтів – це взаємозалежні речі, які гарантують високий рівень ведення Ваших справ та наданих нашими фахівцями послуг.

Ми докладаємо максимальних зусиль для того , щоб клієнти нашої фірми відчували себе надійно і впевнено, спілкуючись з нами. Ми вважаємо, що найголовніший обов’язок юриста – надавати клієнтам реальну допомогу, а не витрачати їх час.

Практика нашої компанії охоплює велику кількість сфер діяльності, що є основним показником якості наданих послуг та комплексного підходу до вирішення будь-яких питань.

Фахівці нашої компанії нададуть юридичні послуги в сфері земельного, цивільного, сімейного, спадкового, корпоративного, адміністративного або будівельного  права.

Будь-яка юридична консультація в нашій фірмі проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Компанія «ПРАВО.UA” виступає надійним орієнтиром у праві як для бізнесу, так і  для громадян.
 


 

Нам довіряють